T-Mobile

Nápověda

Domovská stránka: rychlá cesta k množství informací. Najdete zde informace o počasí v lokalitě, kde se nacházíte, a datum a jméno osoby slavící svátek. Následuje vylepšená T-Mobile nabídka, která umožňuje rychlý přístup k vybraným službám společnosti T-Mobile. Níže se nachází “kolotoč stránek” a dále aktuální zprávy. Poslední sekcí domovské stránky jsou “Aplikace”, kde naleznete například odkazy na aplikace od T-Mobile a klepnutím na “více” se dostanete na stránku t.aplikace.t-mobile.cz s tipy na nejlepší aplikace mobilního světa.

Kolotoč stránek: obsahuje pět stránek rychlých odkazů. Mezi stránkami můžete listovat použitím navigačních šipek, kuliček nebo tažením prstem po displeji doprava či doleva. Aktuální polohu poznáte podle zvýrazněné kuličky ve spodní části stránky.

Odkazy na služby: pro otevření stránky příslušné služby klikněte na její ikonu.

Vyhledávač: klikněte na symbol Lupy v pravém horním rohu displeje. Můžete si vybrat, zda chcete vyhledávat přes Seznam nebo přes Google (pokud přistupujete přes síť T-Mobile, budeme si vaší preferenci pamatovat). Napište text, který chcete vyhledat, a klepněte na tlačítko Hledat.

---

Úprava nabídky služeb na domovské stránce (v kolotoči): Pro následující úpravy musíte být připojeni přes síť T-Mobile (nelze při Wi-Fi připojení).

Po kliknutí na odkaz “Další odkazy“ si v katalogu můžete vybrat, zda chcete daný odkaz přidat na hlavní stránku.

Poslední sekce v katalogu “Další odkazy“ nese název “Moje služby“. Právě tam můžete jednotlivé odkazy zas odebrat.

Podmínky používání