T-Mobile

Nápověda

Domovská stránka: rychlá cesta k množství informací. Najdete zde informace o počasí v lokalitě, kde se nacházíte, a datum a jméno osoby slavící svátek. Následuje vylepšená T-Mobile nabídka, která umožňuje rychlý přístup k vybraným službám společnosti T-Mobile. Níže se nachází “kolotoč stránek” a dále aktuální zprávy. Poslední sekcí domovské stránky jsou “Aplikace”, kde naleznete například odkazy na aplikace od T-Mobile a klepnutím na “více” se dostanete na stránku t.aplikace.t-mobile.cz s tipy na nejlepší aplikace mobilního světa.

Kolotoč stránek: obsahuje pět stránek rychlých odkazů. Mezi stránkami můžete listovat použitím navigačních šipek nebo kuliček. Aktuální polohu poznáte podle zvýrazněné kuličky ve spodní části stránky.

Odkazy na služby: pro otevření stránky příslušné služby klikněte na její ikonu.

Vyhledávač: klikněte na symbol Lupy v pravém horním rohu displeje. Můžete si vybrat, zda chcete vyhledávat přes Seznam nebo přes Google (pokud přistupujete přes síť T-Mobile, budeme si vaší preferenci pamatovat). Napište text, který chcete vyhledat, a klepněte na tlačítko Hledat.

---

Úprava nabídky služeb na domovské stránce (v kolotoči): Pro následující úpravy musíte být připojeni přes síť T-Mobile (nelze při Wi-Fi připojení).

Po kliknutí na odkaz “Další odkazy“ si v katalogu můžete vybrat, zda chcete daný odkaz přidat na hlavní stránku.

Poslední sekce v katalogu “Další odkazy“ nese název “Moje služby“. Právě tam můžete jednotlivé odkazy zas odebrat.

Podmínky používání